Broneeri online

Spordimeditsiinilised terviseuuringud

Uuring viiakse läbi veloergomeetril või jooksurajal. Terviseuuringul teeb täieliku läbivaatuse spordiarst, tehakse EKG ja spirograafia, meditsiiniliste näidustuste korral ka lisauuringud. Kontrolli ajal saate ülevaate oma tervisest ja kehalistest võimetest.

Noorsportlase terviseuuring

Koostöös Haigekassaga saavad kuni 19-aastased (k.a) noored terviseuuringu vaid visiiditasu eest. Kodus palume täita terviseuuringu küsimustik eesti keeles / vene keeles ning võtta see terviseuuringule kaasa.
5€

Pakett 1

Arsti vastuvõtt ja nõustamine, EKG, spirograafia, vereanalüüsid*.
65€

Pakett 2

Arsti vastuvõtt ja nõustamine, EKG, koormustest, spirograafia, vereanalüüsid*.
95€

Pakett 3

Arsti vastuvõtt ja nõustamine, EKG, kardiopulmonoloogiline koormustest (sh. VO2max, aeroobse ja anaeroobse läve määramine), spirograafia, laktaadi taseme määramine**, vereanalüüsid.
160€

Pakett 3+

Paketis 3 sisalduvale lisaks mõõdetakse põhiainevahetuse kiirust.
160€

Pakett 4

Pulmonoloogiline koormustest koormusastma määramiseks, nõustamine.
100€

*Vereanalüüsid:

Pakett 1 ja 2 (hemogramm, kreatiniin, erütrotsüütide settekiirus). Pakett 3 (hemogramm, kreatiniin, ferritiin, Mg, erütrotsüütide settekiirus). Põhipaketti kuuluvatele analüüsidele on võimalik lisaks määrata erinevaid ana­lüüse, hinnakiri ja teave: https://synlab.ee/hinnakiri/ ** Test sisaldab laktaadi määramist 4 korda. Vajadusel iga lisa laktaadi määramise kord maksab 4 €.