Dr Nele Juntson

Dr Juntson tegutseb ortopeedina.Dr Juntson ravib oma töös nii erakorraliste kui ka krooniliste probleemidega patsiente. Üldortopeediliste probleemide lahendamise kõrvalt pühendub ta kitsamalt labajala- ja hüppeliigese patoloogiatele.

MEDICAL SCHOOL
Tartu Ülikool

Dr Mati Merila

Dr Merila on tunnustatud ja pikaajalise töökogemusega ortopeed, kes on pühendunud ülajäseme probleemide, eriti aga õlaliigese valuga seotud haiguste ravimisele.

Ortopeedia lisaerialana omab rahvusvahelist käekirurgia sertifikaati käekirurgia erialal. Kui sul on õla-, küünar-, randmeliigese või labakäega seonduv mure, siis leiad asjakohase lahenduse tema vastuvõtule minnes.

Dr Dmitri Kulak

Ortopeed

Dr. Dmitri Kulak on Eesti tipportopeed, kes on töötanud traumatoloogia ja ortopeedia valdkonnas üle 10 aasta, teostades keskmiselt üle 300 operatsiooni aastas.​

Alates 2008. aastast ta on tegutsenud ortopeedilise kirurgina. Dr. Kulak on spetsialiseerunud nii artroskoopilistele kui ka endoproteesimise operatsioonidele ning tema eriline huvi on hüppeliigese ja labajala traumad, hüpeliigese patoloogiad, varvaste ja labajala deformatsioonid ning põlve- ja puusaliigese artroos. Mitmeaastane akadeemiline ja praktiline kogemus on teinud temast rahvusvaheliselt tuntud kirurgi. Dr. Kulak annab loenguid ortopeedia kolleegidele nii Eesti sisestel kui ka rahvusvahelistel eriala täiendkoolitustel ning on esinenud ettekannetega erialakongressidel. Dr. Kulak on Ida-Tallinna Keskhaigla ortopeed-juhtivarst, Eesti AO Alumni Seltsi juhatuse liige, European Foot and Ankle Society liige ning Eesti Ortopeedia Seltsi juhatuse liige.

Dr Rostislav Zjablov

Ortopeed

Dr. Zjablov tegutseb ortopeedina.

Dr. Zjablov lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonda 2013 a. ja ortopeedia residentuuri 2019 a. Alates 2019 a. töötab dr. Zjablov Põhja-Eesti Regionaalhaiglas ortopeedina. Ta kuulub Eesti Ortopeedia Seltsi ja ESSKA (European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy) seltsi liige. Ta on osalenud erialastel koolitustel nii Eestis kui välismaal, peamisteks erialasteks huvideks on sporditraumatoloogia ja põlveliigese artroskoopiline kirurgia.

Dr Timo Rahnel

Dr. Timo Rahnel tegutseb ortopeedina.

Dr. Rahnel lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2009. aastal ja traumatoloogia-ortopeedia residentuuri 2015. aastal. Erialase väljaõppe sai Dr. Rahnel nii erinevates Eesti kui Soome keskustes.

Alates 2013. aastast on ta töötanud Eesti U21 jalgpallikoondise arstina, kuulunud AO Trauma Estonia seltsi juhatusse ja on ESSKA (European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy) liige.

Dr. Rahnel osaleb regulaarselt rahvusvahelistel koolitustel. Lisaks osales ta tipp-kirurgide juhendamisel 2015. aastal Euroopa Sporditraumatoloogia- ja Ortopeedia Föderatsiooni (EFOST) stipendumiga 2-nädalasel praktikal Poola, Saksamaa ja Itaalia erinevates keskustes ja 2019. aastal 3-kuulisel põlve- ja õlakirurgia alasel täiendusel Tampere Ülikooli haiglas.

Lisaks igapäevasele kliinilisele tööle, mis haarab tava traumatoloogiast-ortopeediast artroskoopilise kirurgia ja liigeste endoproteesimiseni, tegeleb Dr. Rahnel ka teadustööga.
Aktiivne kuulumine erialaseltsidesse ja töö Tartu Ülikooli Kliinikumi ortopeedia osakonnas ning Põhja-Eesti Regionaalhaiglas on andnud kogemuse ka kolleegide erialases koolitamises.

Dr Triin Tammeleht

Dr. Tammeleht tegutseb ortopeedina.

Dr. Triin Tammeleht lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2008. aastal ja ortopeedia residentuuri 2013. aastal.

Alates 2013. aastast töötab Dr. Tammeleht ortopeedina Põhja-Eesti Regionaalhaiglas. Ta kuulub nii Eesti Traumatoloogia-Ortopeedia kui ka Eesti AO Trauma seltsi. Ta on osalenud erialastel koolitustel Eestis ja välismaal, peamiseks erialaseks huviks on alajäseme primaarsed patoloogiad, aga ka traumajärgsed deformatsioonid.

Dr Jana Kritt

Dr. Kritt tegutseb lasteortopeedi erialal.

Dr. Jana Kritt lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonda 2004. aastal. Kaks aastat oma õpingutest veetis ta vahetustudengina Saksamaal, Hannoveri Meditsiini Kõrgkoolis. Kritt on töötanud arstina Saksamaal ortopeediale spetsialiseerunud kliinikutes.

Ortopeedia residentuuri lõppedes 2013. aastal asus Dr. Kritt tööle Tallinna Lastehaigla ortopeedia osakonda. Ta on MTÜ Seljaajusonga ja Vesipeahaigete seltsi konsulteeriv ortopeed ja teeb koostöö Charite Kliinikumi ja Stuttgarti Olgahospitali lasteortopeedidega.

Põhjalikumalt on ta tegelenud kaasasündinud ja omandatud labajala deformatsioonidega nagu komppöid ja kiikpöid, kaasasündinud puusaliigese düsplaasiaga, neuroortopeediaga ja lülisamba deformatsioonidega, sh on ta tegelenud Chineau-korsettide valmistamise ja Schroth-teraapiaga.

Dr. Kritt on Eesti Lastekirurgide seltsi ja Eesti Ortopeedia-traumatoloogia seltsi liige.

Dr Villem Teder

Dr. Teder on tunnustatud käekirurg ja ortopeed.

Dr. Villem Teder on lõpetanud Tartu Ülikooli 2005. aastal. Pärast seda töötas ta Soomes, Pori haiglas ning 2014. aastal lõpetas Tartu Ülikooli ortopeedia residentuuri. Hiljem on ta täiendanud end käekirurgia erialal Soomes, Tampere Ülikooli haigla käekirurgia osakonnas ning erinevatel kursustel.

Dr Raigo Norit

Dr Norit tegutseb ortopeedidina nii Eestis kui ka Soomes.Dr Norit lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2004.aastal ja siirdus pärast seda tööle Soome. Residentuuri tegi Kuopio Ülikoolihaiglas Mikkeli keskhaiglas. 

Aastast 2015 töötab dr Norit oslise koormusega Mikkeli Keskhaiglas. On tegevkirurg ja teeb lisaks traumalõikustele ka igapäevaselt endoproteesimise operatsioone. Aasta lõikes teeb ta kokku üle 200 puusa- ja põlveliigese endoprotseesimise operatsiooni.

Sportomedicas töötab kliiniku asutamise algusest.

Soome Kirugia Seltsi liige aastast 2008.

Dr Kristo Kask

Rahvusvahelise väljaõppe ning kogemusega käekirurg ja ortopeed.

Dr. Kristo Kask on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2004. aastal ja ortopeedia residentuuri 2009. aastal. Samal aastal kaitses ta meditsiiniteaduste doktorikraadi Saksamaal Lübecki Ülikooli juures ning 2014. aastal sooritas edukalt Euroopa eksami käekirurgia erialal. Ta on täiendanud end käekirurgia erialal Soomes Tampere Ülikooli haiglas ja läbinud pooleaastase praktika Singapuri Ülikooli haiglas. Ta on Eesti Käekirurgia Seltsi asutaja liige ja hetkel juhatuse esimees.