Stanislav Krumgolts

Ortopeed

Dr. Stanislav Krumgolts on tunnustatud ortopeed-kirurg, kes tegeleb igapäevaselt õla probleemidega kimpus olevate patsientidega, kuid patsientide seast leiab ka teiste ortopeediliste muredega inimesi, olgu selleks siis põlv, labajalg või – käsi.
Dr. Krumgolts on saanud enda väljaõppe Ukrainas ning Eestis töötanud ortopeed-kirurgina juba üle 13 aasta.

Nele Juntson

Ortopeed / keeled: Eesti, Inglise ja Vene

Dr.Juntson lõpetas arstiteaduskonna Tartu Ülikoolis 2015 aastal. Edasi suundus ortopeedia residentuuri, kuna õpingute ajal hakkas huvi pakkuma erinevate traumade kirurgiline ravi.

Residentuuri ajal läbis tsükleid mitmetes Eesti haiglates sh Ida-Tallinna Keskhaiglas, PERH-is, TÜK-is, Pärnu Haiglas.

Süvendatud huvi traumade vastu saatis dr.Juntsoni terve residentuuri, läbis AO Trauma baas- ja edasijõudnute koolituse ning osales mitmetel muudel trauma koolitustel (hüppeliigese traumad, käetraumad jne).

Pärast eriõppe lõppemist aastal 2020 asus dr.Juntson tööle Põhja-Eesti Regionaalhaiglas, kus esialgu pühendus labajala- ja hüppeliigese patoloogiate ravile (hetkel on see aga jäänud tahaplaanile).

Igapäevasest tööst enamiku hõlmab erinevate regioonide traumade diagnostika, kirurgiline ravi, postoperatiivne jälgimine.

Tänu oma väljaõppele erinevates haiglates omab dr.Juntson teadmisi ka mitmesuguste teiste skeleti- ja lihaskonna patoloogiate osas (ülekoormussündroomid, kroonilised liigeshaigused, deformatsioonid).

Mati Merila

Ortopeed

Dr. Merila on tunnustatud ja pikaajalise töökogemusega ortopeed, kes on pühendunud ülajäseme probleemide, eriti aga õlaliigese valuga seotud haiguste ravimisele.

Ortopeedia lisaerialana omab rahvusvahelist käekirurgia sertifikaati käekirurgia erialal.

Kui sul on õla-, küünar-, randmeliigese või labakäega seonduv mure, siis leiad asjakohase lahenduse tema vastuvõtule minnes.

Dmitri Kulak

Ortopeed

Dr. Dmitri Kulak on Eesti tipportopeed, kes on töötanud traumatoloogia ja ortopeedia valdkonnas üle 10 aasta, teostades keskmiselt üle 300 operatsiooni aastas.​ Erialase väljaõppe on saanud dr Kulak Eestis ja on täiendanud end aktiivselt erinevatel rahvusvahelistel koolitustel.

Alates 2008. aastast ta on tegutsenud ortopeedilise kirurgina. Dr. Kulak on spetsialiseerunud nii artroskoopilistele kui ka endoproteesimise operatsioonidele ning tema eriline huvi on hüppeliigese ja labajala traumad, hüpeliigese patoloogiad, varvaste ja labajala deformatsioonid ning põlve- ja puusaliigese artroos. Mitmeaastane akadeemiline ja praktiline kogemus on teinud temast rahvusvaheliselt tuntud kirurgi. Dr. Kulak annab loenguid ortopeedia kolleegidele nii Eesti sisestel kui ka rahvusvahelistel eriala täiendkoolitustel ning on esinenud ettekannetega erialakongressidel. Dr. Kulak on Ida-Tallinna Keskhaigla ortopeed-juhtivarst, Eesti AO Alumni Seltsi juhatuse liige, European Foot and Ankle Society liige ning Eesti Ortopeedia Seltsi juhatuse liige.

Rostislav Zjablov

Ortopeed

Dr. Zjablov lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2013. aastal ja ortopeedia residentuuri 2019. aastal. Alates 2019. aastast töötab Dr. Zjablov Põhja-Eesti Regionaalhaiglas ortopeedina.

Ta kuulub Eesti Ortopeedia Seltsi ja on ESSKA (European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy) seltsi liige. Ta on osalenud erialastel koolitustel nii Eestis kui välismaal, peamisteks erialasteks huvideks on sporditraumatoloogia ja põlveliigese artroskoopiline kirurgia.

Timo Rahnel

Ortopeed

Dr. Rahnel lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2009. aastal ja traumatoloogia-ortopeedia residentuuri 2015. aastal. Erialase väljaõppe sai Dr. Rahnel nii erinevates Eesti kui Soome keskustes.

Alates 2013. aastast on ta töötanud Eesti U21 jalgpallikoondise arstina, kuulunud AO Trauma Estonia seltsi juhatusse ja on ESSKA (European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy) liige.

Dr. Rahnel osales tipp-kirurgide juhendamisel 2015. aastal Euroopa Sporditraumatoloogia- ja Ortopeedia Föderatsiooni (EFOST) stipendumiga 2-nädalasel praktikal Poola, Saksamaa ja Itaalia erinevates keskustes ja 2019. aastal 3-kuulisel põlve- ja õlakirurgia alasel täiendusel Tampere Ülikooli haiglas.

Lisaks igapäevasele kliinilisele tööle, mis haarab tava traumatoloogiast-ortopeediast artroskoopilise kirurgia ja liigeste endoproteesimiseni, tegeleb Dr. Rahnel ka teadustööga.
Aktiivne kuulumine erialaseltsidesse ja töö Tartu Ülikooli Kliinikumi ortopeedia osakonnas ning Põhja-Eesti Regionaalhaiglas on andnud kogemuse ka kolleegide erialases koolitamises.

Jana Kritt

Lasteortopeed

Dr. Jana Kritt lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2004. aastal. Kaks aastat oma õpingutest veetis ta vahetustudengina Saksamaal, Hannoveri Meditsiini Kõrgkoolis. Kritt on töötanud arstina Saksamaal ortopeediale spetsialiseerunud kliinikutes.

Ortopeedia residentuuri lõppedes 2013. aastal asus Dr. Kritt tööle Tallinna Lastehaigla ortopeedia osakonda. Ta on MTÜ Seljaajusonga ja Vesipeahaigete seltsi konsulteeriv ortopeed ja teeb koostöö Charite Kliinikumi ja Stuttgarti Olgahospitali lasteortopeedidega.

Põhjalikumalt on ta tegelenud kaasasündinud ja omandatud labajala deformatsioonidega nagu komppöid ja kiikpöid, kaasasündinud puusaliigese düsplaasiaga, neuroortopeediaga ja lülisamba deformatsioonidega, sh on ta tegelenud Chineau-korsettide valmistamise ja Schroth-teraapiaga.

Dr. Kritt on Eesti Lastekirurgide seltsi ja Eesti Ortopeedia-traumatoloogia seltsi liige.

Raigo Norit

Ortopeed

Dr. Norit tegutseb ortopeedina nii Eestis kui ka Soomes. Dr. Norit lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2004. aastal ja siirdus pärast seda tööle Soome. Residentuuri tegi Kuopio Ülikoolihaiglas Mikkeli keskhaiglas. 

Aastast 2015 töötab Dr. Norit osalise koormusega Mikkeli Keskhaiglas, on tegevkirurg ja teeb lisaks traumalõikustele ka igapäevaselt endoproteesimise operatsioone. Aasta lõikes teeb ta kokku üle 200 puusa- ja põlveliigese endoprotseesimise operatsiooni.

Soome Kirugia Seltsi liige aastast 2008.

Kaspar Rõivassepp

Ortopeed, Eesti hinnatumaid artroskoopia ja sporditraumatoloogia spetsialiste (Eesti jalgpallikoondise arst).

Dr. Kaspar Rõivassepp on üks aktiivsemaid ja hinnatumaid artroskoopia ja sporditraumatoloogia spetsialiste Eestis. Ta lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2006. aastal ja ortopeedia residentuuri 2011. aastal.

Dr. Rõivasepp on osalenud paljudel täiendkoolitustel ja konverentsidel mitmel pool maailmas ja on organisatsiooni ESSKA (European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy) liige.

Alates 2008. aastast on ta Eesti jalgpallikoondise arst – see on töö, mis on andnud talle pikaajalise ja mitmekülgse kogemuse ravimaks kõige erinevamaid spordivigastusi. Lisaks on ta konsulteerinud ja ravinud paljusid Eesti tipp- ja hobisportlaseid erinevatelt spordialadelt.

Patsiendid hindavad kõrgelt tema professionaalsust, töökust, sõbralikku suhtumist ja head huumorimeelt.