Broneeri online

Dr Timo Rahnel

Dr. Timo Rahnel tegutseb ortopeedina.

Dr. Rahnel lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2009. aastal ja traumatoloogia-ortopeedia residentuuri 2015. aastal. Erialase väljaõppe sai Dr. Rahnel nii erinevates Eesti kui Soome keskustes.

Alates 2013. aastast on ta töötanud Eesti U21 jalgpallikoondise arstina, kuulunud AO Trauma Estonia seltsi juhatusse ja on ESSKA (European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy) liige.

Dr. Rahnel osaleb regulaarselt rahvusvahelistel koolitustel. Lisaks osales ta tipp-kirurgide juhendamisel 2015. aastal Euroopa Sporditraumatoloogia- ja Ortopeedia Föderatsiooni (EFOST) stipendumiga 2-nädalasel praktikal Poola, Saksamaa ja Itaalia erinevates keskustes ja 2019. aastal 3-kuulisel põlve- ja õlakirurgia alasel täiendusel Tampere Ülikooli haiglas.

Lisaks igapäevasele kliinilisele tööle, mis haarab tava traumatoloogiast-ortopeediast artroskoopilise kirurgia ja liigeste endoproteesimiseni, tegeleb Dr. Rahnel ka teadustööga.
Aktiivne kuulumine erialaseltsidesse ja töö Tartu Ülikooli Kliinikumi ortopeedia osakonnas ning Põhja-Eesti Regionaalhaiglas on andnud kogemuse ka kolleegide erialases koolitamises.