Broneeri online

Jörgen Puis

Füsioterapeut

Jörgen Puis aitab inimestel toime tulla erinevate vigastustega, olgu need operatsioonijärgsed hirmud liikumise ees, kange kael kontorilaua taga või jalgpallis “ära tõmmatud” reie nelipealihas. Need on vaid mõned probleemid, millega Puisi juurde pöörduda võib.

Jörgen ei pea end teadlaseks ega supermeheks, ametinimetuseks on tal füsioterapeut. Pikaajalise kogemuse ning pideva enesearendamise tõttu nimetab ta end ka heaks praktikuks.

Puisile meeldib inimestega koos töötamine. Rõhk sõnal “koos”, sest suurepärase taastumise aluseks on kliendiga hea koostöö ja järjepidevus. “Koos loome tugeva vundamendi ning järjepidevus muudab selle veelgi tugevamaks,” lubab Puis.

Jörgeni eesmärgiks on leida efektiivsemaid viise, kuidas taastada inimeste tervis ja elukvaliteet, et saaksite muretult tegeleda just nende asjadega, mis Teie elus on olulised!

Kui nüüd valimisloosungid kõrvale jätta, siis vabal ajal meedib talle tegeleda discgolfiga, käia jõusaalis ning lugeda nii erialast kui ka investeerimiskirjandust.