Marii Meinberg

Füsioterapeut / keeled: Eesti, Inglise ja Hispaania

Marii õpingud füsioteraapias on viinud teda teoreetilise ning praktilise väljaõppe saamiseni nii Eesti, Hispaania kui ka Inglismaa ülikoolides ning kogemustepagasit on aidanud täita ka varasem erialane töökogemus.

Taavi Metsma

Füsioterapeut ja koolitaja

Taavi Metsma on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli (füsioteraapia eriala ’09) ja Tartu Ülikooli (terviseteaduste magister ’13).

Lisaks on omandanud rehabilitatsiooni spetsialistide ja abivahendi tehniku kutse. Peamiselt spetsialiseerunud skeletilihassüsteemi füsioteraapiale (akuutsed ja ülekoormusvigastused, postoperatiivne taastumine ning püsima jäänud valu).

Oma töös hindab Taavi kõrgelt kaasaegset tõenduspõhist lähenemist, mistõttu armastab ta lugeda palju erialast kirjandust, täiendada end koolitustel ning aeg-ajalt kogunenud teadmisi ka koolitajana edasi anda.

“Füsioterapeudina usun, et hea suhtlemine on eduka koostöö aluseks ning iga probleem ja eesmärk saab parima lahenduse, kui lähenemine on personaalne ja terviklik.”

Jörgen Puis

Füsioterapeut

Jörgen Puis aitab inimestel toime tulla erinevate vigastustega, olgu need operatsioonijärgsed hirmud liikumise ees, kange kael kontorilaua taga või jalgpallis “ära tõmmatud” reie nelipealihas. Need on vaid mõned probleemid, millega Puisi juurde pöörduda võib.

Jörgen ei pea end teadlaseks ega supermeheks, ametinimetuseks on tal füsioterapeut. Pikaajalise kogemuse ning pideva enesearendamise tõttu nimetab ta end ka heaks praktikuks.

Puisile meeldib inimestega koos töötamine. Rõhk sõnal “koos”, sest suurepärase taastumise aluseks on kliendiga hea koostöö ja järjepidevus. “Koos loome tugeva vundamendi ning järjepidevus muudab selle veelgi tugevamaks,” lubab Puis.

Jörgeni eesmärgiks on leida efektiivsemaid viise, kuidas taastada inimeste tervis ja elukvaliteet, et saaksite muretult tegeleda just nende asjadega, mis Teie elus on olulised!

Kui nüüd valimisloosungid kõrvale jätta, siis vabal ajal meedib talle tegeleda discgolfiga, käia jõusaalis ning lugeda nii erialast kui ka investeerimiskirjandust .

Sandra Joa

Füsioterapeut

Sandra lõpetas Tartu Ülikoolis bakalaureuseõppe füsioteraapia erialal 2012. aastal. Peale ülikooli töötas 3 aastat Põhja-Eesti Regionaalhaiglas, kus tegeles traumaosakonnas peamiselt ortopeediliste patsientidega. 2015-2018 tegutses osakoormusega Adeli Rehabilitatsioonikeskuses ning paralleelselt ka ArtrosportKliinikus ambulatoorsete patsientidega. 2016 avas erakabineti Tallinnas. Alates 2016. aastal läbitud Schroth C1 kursusest Barcelonas dr. Manuel Rigo käe all, spetsialiseerub oma töös skolioosile ja selle ravi arendamisele Eestis. Sandra on MTÜ Skolioosiselts Katharina aktiivne toetajaliige, viies läbi erinevaid laagreid ja grupitunde. Täiendab end pidevalt erialaselt nii Eestis kui välismaal. Sandra on ka Eesti Füsioterapeutide Liidu liige ning omab 7. taseme kutsetunnistust.”

Mirjam Lehismets

Füsioterapeut

Mirjam Lehismets lõpetas Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala 2005. aastal. Ta on endine tõkkesprinter (Euroopa U23 kuld 2005. aastal ja Universiaadi 1. koht 100 meetri tõkkejooksus 2005. aastal) ja on omandanud EOK treenerikutse fitnessi-jõusaalitreeneri erialal.

 Lehismets on läbinud erinevaid täiendkoolitusi füsioteraapia, toitumise ja spordimeditsiini erialal ning lõpetanud ka Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja õppe. Lehismets on litsentseeritud kinesioteipimises ja omandanud ka FAF (Fitness Academy of Finland) jõusaalitreeneri ning personaaltreeneri litsentsi.

Raiko Karpov

Füsioterapeut

Raiko Karpov on terve oma elu tegelenud spordiga ning seda ka rahvusvahelisel tasemel. Hariduse teekond sai alguse Tallinna Ülikoolis kehakultuuri erialal pärast mida jätkas ta õpinguid Tartu Ülikoolis füsioteraapia erialal. Oma oskuseid on Raiko veel lihvinud Eesti Massaaźi- ja Teraapia koolis.


Ta on praktiseerinud füsioteraapiat neli aastat, igapäevaselt töötab professionaalsete jalgpalluritega jalgpalliklubis ning on ka Eesti noortekoondise füsioterapeut rahvusvahelisel tasemel (U18).


Raiko proovib tuvastada valu põhjuse erinevate testidega ning anamneesi tulemusel seab eesmärgid, kuidas kliendi skeleti- ja lihaskonda järk-järgult tugevamaks saada ning ennetada tulevikus sama probleemi tekkimist.

Sten Siitam

Sten Siitam tegutseb füsioterapeudi ja taastusravi erialal.

Siitam lõpetas Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala bakalaureuseõppe 2015. aastal ja magistriõppe 2017. aastal. 

Alates 2015. aastast on ta töötanud jalgpallurite ja käsipalluritega spordiklubides, noortekoondistes ning Tartu Ülikooli Kliinikumi Spordimedtsiini ja taastusravi kliinikus. Ta on spetsialiseerunud ortopeediliste vigastuste ravile, operatsioonijärgsele füsioteraapiale ja sportlaste vigastuste ennetamisele. Lisaks täiskohaga kliinilistele vastuvõttudele tegeleb ta ka teadustööga.